Biz Kimiz?

Fatoş Çetin Reklam Ltd. Şti.

Firmamız, 1996 yılından bugüne ciddi ve özenli çalışmalarıyla, deneyimli ekibi ve dürüst hizmet anlayışıyla her zaman müşterilerine en mükemmelini sunmayı ilke edindi. Reklam veren ile üretici, tüketici, reklam ajansı arasındaki ilişkileri sürekli dikkatle izledi. Reklamı en etkili, en kazançlı ve en kusursuz biçimde hedefine iletmeye çaba gösterdi. 2011 yılından başlayarak işimizi geliştirmek adına aldığımız yeni makinalarımızla  hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Soyutun en somut hali için: 3D Artölye

Adana’da 3 boyutlu maket model üretimi yapan bir firmayız. Nesnelerin sanal ( dijital) ortamdan değişik görsel efektler kullanarak gerçeğe en yakın görüntüsünün yaratılması 3 boyutlu modelleme olarak adlandırılır. Gerçeğinden daha büyük boyutta yapılarak kolay algılanır, görselliği arttırır ve daha etkileyicidir; gerçeğinden daha küçük boyutta yapılarak ürünün göz önünde canlandırılabilmesi sağlanır.

Firmamızın ürettiği 3 boyutlu modeller her türlü tanıtım standında, vitrinlerde, kapalı ve açık mekanlarda, özel gün ve etkinliklerde istenilen boyutlarda üretilmektedir. Kolay taşınır, kolay depolanır ve birçok kez kullanılabilir.

Neler yapabiliriz ?

“Hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz”

Her türlü çizimi, dijital ortamdan elle tutulabilir hale getiriyoruz.

Uzun ömürlü materyaller

Seçilen malzemeler hem kullanım hem de kurulum açısından kolaylık sağlıyor. Doğa koşullarından etkilenmeyecek türde olan malzemeler, uzun ömürlü olmasının yanı sıra taşıma imkânı ve pratik depolanması özelliği ile de tekrar kullanılabiliyor.